Yeni eğitim yılının ilk öğretmen buluşması Arifiye’de Gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz yıl öğretmenlerden büyük ilgi gören ‘Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi’ öğretmen buluşmaları bu yılda devam ediyor. 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının ilk “Öğretmenin Emeği, Sohbetin Demi” buluşmaları Arifiye ilçemizdeki öğretmenlerimizle gerçekleştirilen programla başladı. İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı Arifiye ilçesinde bir araya geldiği öğretmenlerimizle tek tek tanışarak istek ve taleplerini dinledi. Arifiye Gölya Tabiat Parkı’nda […]

 Yeni eğitim yılının ilk öğretmen buluşması  Arifiye’de Gerçekleştirildi.

17.09.2022 - 14:20

Güncelleme : 17.09.2022 - 14:21

Geçtiğimiz yıl öğretmenlerden büyük ilgi gören ‘Öğretmenin Emeği Sohbetin Demi’ öğretmen buluşmaları bu yılda devam ediyor.

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının ilk “Öğretmenin Emeği, Sohbetin Demi” buluşmaları Arifiye ilçemizdeki öğretmenlerimizle gerçekleştirilen programla başladı.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı Arifiye ilçesinde bir araya geldiği öğretmenlerimizle tek tek tanışarak istek ve taleplerini dinledi.

Arifiye Gölya Tabiat Parkı’nda düzenlenen buluşmada farklı branş ve kademelerde görev yapan öğretmenlerimizle sohbet eden Savaşçı, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dilerken il dışı tayin ile Sakarya’mıza gelen ve ilk defa atanarak göreve başlayan öğretmenlerimize “Hoş geldiniz” dedi.

Yeni eğitim-öğretim yılı için yaz boyu çalışmaların sürdürüldüğünü dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, 334 okulumuzda bakım, onarım ve tadilat çalışmalarının yapıldığını belirtti. Sohbet toplantısında öğretmenlere hitap eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı; “Yeni eğitim dönemi için öğretmen ve öğrencilerimizi dört gözle bekledik. Yapılan çalışmalar birer betondan ibarettir, o betonları anlamlı hale getiren siz öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizdir. Çocuklarımızı sizlere emanet ediyor, okullarımızın fiziksel imkânlarını en iyi hale getirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Öğrencilerimizin sağlığı ve güvenliği için her türlü yardımı yapacağız.” dedi.

On üçüncüsü gerçekleştirilen #ÖğretmeninEmeğiSohbetinDemi buluşmasında meslektaşlarıyla bulunmaktan keyif aldığını belirten İl Millî Eğitim Müdürü eğitime ışık tutan fikirlerin öğretmen sohbetlerinde ortaya çıktığını hatırlattı.

Savaşçı, Valiliğimiz himayesinde Müdürlüğümüzce yürütülen #NehirProjesi, #SanatSakarya, #KitapSakarya, #SporSakarya, #BilimSakarya, #KendineAyna ve #ÖnceOkulÖncesi projelerinin de öğretmenlerimiz ile gerçekleştirilen sohbetlerde ortaya çıkan projeler olduğunu ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın