DADAŞLAR MELEK PASTANESİNDE BULUŞTULAR

Sakarya’da Bir Grup Dadaş Platformu Melek Pastanesinde rutin toplantıların dışında özlem giderme buluşması gerçekleştirdi. Arifiye ilçemizden Mon Medya Ajans Sahibi Nuri Tokyürek, İlçe Mal Müdürlüğünden Salih Öztaş ve Kuzuluk Kaplıca Evleri’nden Mehmet Taştan’ın da katıldığı buluşmada ana gündem referandum sonuçları tahminleri oldu. Sakaryada Bir Grup Dadaş Platform üyeleri arasında Mali Müşavir Fuat Polat, Yaylalılar İnşaat […]

 DADAŞLAR MELEK PASTANESİNDE BULUŞTULAR

08.02.2017 - 13:40

Güncelleme : 08.02.2017 - 13:40

Sakarya’da Bir Grup Dadaş Platformu Melek Pastanesinde rutin toplantıların dışında özlem giderme buluşması gerçekleştirdi. Arifiye ilçemizden Mon Medya Ajans Sahibi Nuri Tokyürek, İlçe Mal Müdürlüğünden Salih Öztaş ve Kuzuluk Kaplıca Evleri’nden Mehmet Taştan’ın da katıldığı buluşmada ana gündem referandum sonuçları tahminleri oldu.
Sakaryada Bir Grup Dadaş Platform üyeleri arasında Mali Müşavir Fuat Polat, Yaylalılar İnşaat Sahibi Bedri Yaylalı,Mutlu Emlak ve İnşaat’tan Reşit Geyik,Emekli Bankacı Özcan Kuşdili,Toplu Taşıma-Ulaştırma İşletmecisi Özcan Kamiloğlu,Erenler Tapu Müdürlüğünden Yunus Arlı,KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç’ta yer alıyor.
Sakarya’da Bir Grup DADAŞ’ın buluşmasına Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz’de katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın