SAKARYA DA BİR GRUP DADAŞ TAZİYEDE BULUŞTU

Sakarya’da Bir Grup Dadaş Platformu grup üyeleri,grup üyesi Reşit Geyik beyin Erzurum’da vefat eden ablasının taziyesi için Erenler’de ki hanesinde bir araya geldi. Reşit Geyik beye taziyeleri ileten grup üyeleri merhumenin ruhu için dua ettiler. Taziye buluşmasında KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç,Mali Müşavir Fuat Polat, Yaylalılar İnşaat Sahibi Bedri Yaylalı,Emekli Bankacı Özcan […]

 SAKARYA DA BİR GRUP DADAŞ TAZİYEDE BULUŞTU

24.02.2017 - 20:41

Güncelleme : 24.02.2017 - 20:41

Sakarya’da Bir Grup Dadaş Platformu grup üyeleri,grup üyesi Reşit Geyik beyin Erzurum’da vefat eden ablasının taziyesi için Erenler’de ki hanesinde bir araya geldi.
Reşit Geyik beye taziyeleri ileten grup üyeleri merhumenin ruhu için dua ettiler.
Taziye buluşmasında KoçCity ve Yeni Koç tesisleri Sahibi Mükerrem Koç,Mali Müşavir Fuat Polat, Yaylalılar İnşaat Sahibi Bedri Yaylalı,Emekli Bankacı Özcan Kuşdili,Toplu Taşıma-Ulaştırma İşletmecisi Özcan Kamiloğlu,Erenler Tapu Müdürlüğünden Yunus ArlıArifiye ilçemizden Mon Medya Ajans Sahibi Nuri Tokyürek, İlçe Mal Müdürlüğünden Salih Öztaş,Kuzuluk Kaplıca Evleri’nden Mehmet Taştan,Emekli Banka memurlarından İsmail Yavuz’da yer aldı.
Grup üyeleri daha sonra Reşit beyin abisi Şahit Geyik beye de uğrayarak taziye verdiler.
.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın