Jandarmadan Arifiye’de Kenevir operasyonu

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince son bir hafta içerisinde yapılan istihbari çalışmalar sonucu; Akyazı, Arifiye, ve Geyve İlçelerinde, yasadışı kenevir ekimi ve uyuşturucu madde kullanımıyla ilgili toplam (6) ayrı bölgede operasyon icra edildi. İcra edilen bu operasyonlarda toplam, (1400) kök kenevir bitkisi ele geçirilken,olaylarla ilgili olarak (4) şüpheli hakkında adli soruşturma başlatıldı. Gençlerimizi uyuşturucuya bulaştıran, […]

 Jandarmadan Arifiye’de Kenevir operasyonu

07.07.2017 - 18:16

Güncelleme : 07.07.2017 - 18:16

DCIM100MEDIADJI_0221.JPG

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince son bir hafta içerisinde yapılan istihbari çalışmalar sonucu; Akyazı, Arifiye, ve Geyve İlçelerinde, yasadışı kenevir ekimi ve uyuşturucu madde kullanımıyla ilgili toplam (6) ayrı bölgede operasyon icra edildi.

İcra edilen bu operasyonlarda toplam, (1400) kök kenevir bitkisi ele geçirilken,olaylarla ilgili olarak (4) şüpheli hakkında adli soruşturma başlatıldı.

Gençlerimizi uyuşturucuya bulaştıran, geleceğimizi karartan ve onları maddi çıkarları uğruna ölüme sürükleyen zehir tacirlerine karşı Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından operasyonlara devam edilecek.

Duyarlı vatandaşlarımızın 156 Jandarma İmdat telefonuna, uyuşturucuyla ilgili ihbarları zamanında bildirmeleri mücadelelerdeki etkinliği artıracağı belirtildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın