Arifiye Ülkü Ocaklarından ‘ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU’nu Anma Programı

Arifiye Ülkü Ocakları bugün Arifiye Belediyesi Kültür merkezinde düzenlediği program ile Ülkücü Şehid Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehidlerimizi yad edecek. Program saat 19.00-20.30 arası gerçekleştirilecek. Arifiye Ülkü Ocaklarından yapılan açıklamada “senin başucunda taş Benim gözümde yaş Sen borcunu ödedin Sıra bizde arkadaş” ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU” ve tüm Şehitlerimizi Anma törenine tüm halkımız davetlidir.’denildi […]

 Arifiye Ülkü Ocaklarından ‘ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU’nu Anma Programı

20.02.2018 - 13:26

Güncelleme : 20.02.2018 - 13:26

Arifiye Ülkü Ocakları bugün Arifiye Belediyesi Kültür merkezinde düzenlediği program ile Ülkücü Şehid Fırat Yılmaz Çakıroğlu ve tüm şehidlerimizi yad edecek.

Program saat 19.00-20.30 arası gerçekleştirilecek.

Arifiye Ülkü Ocaklarından yapılan açıklamada “senin başucunda taş Benim gözümde yaş Sen borcunu ödedin Sıra bizde arkadaş” ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU” ve tüm Şehitlerimizi Anma törenine tüm halkımız davetlidir.’denildi

Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU

Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU ( 20.02.2015 )

1991 yılında Konya Akşehir’de dünyaya geldi.1996 yılında Diyarbakır’a gitti. Annesinin tayininden dolayı altı sene Diyarbakır’da bulundu ve İlkokulu burada tamamladı. Daha sonra annesi öğretmen olarak Almanya’ya gitti ve annesi ile birlikte kaldı. Ortaokulu Almanya’da ve lise eğitimini Akşehir’de tamamladı. Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’ne kayıt oldu. Bir seneden beri Ülkü Ocakları Ege Üniversitesi Temsilcisi olarak görev yapıyordu.

Pkklı Nurullah Semo Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi yakınındaki Ege Cafe’nin mutfağından aldığı ekmek bıçağı ile Fırat Çakıroğlu’nu iki bacağı, kasık ve göğüs boşluğundan olmak üzere beş yerinden yaraladı.

45 dakika ambulansın gelmemesi sonucu kan kaybından dolayı Fırat Yılmaz Çakıroğlu şehit oldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın