Arifiye’de Şehit Ailelerimize Ziyaret…

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb.Hamit Gencay Taşdemir ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 17 Mart 1980 tarihinde Şanlıurfa İlinde şehit düşen Jan. Er Hasan İkinci’nin annesi Hüsniye […]

 Arifiye’de Şehit Ailelerimize Ziyaret…

19.03.2018 - 11:58

Güncelleme : 19.03.2018 - 11:58

Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb.Hamit Gencay Taşdemir ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl ile birlikte şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 17 Mart 1980 tarihinde Şanlıurfa İlinde şehit düşen Jan. Er Hasan İkinci’nin annesi Hüsniye İkinci ve ailesine, 15 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul İlinde şehit düşen Özel Harekât Polisi Serdar Gökbayrak’ın eşi Necla Gökbayrak ve ailesine ziyaretlerde bulundular.

Ziyarette; şehitlerimizin ve onları yetiştiren ailelerinin haklarının ödenmeyeceğini vurgulayan Sayın Kaymakamımız , “Bugün güvenlik içinde özgür bir şekilde bu ülkede yaşıyorsak bu şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesindedir. Bize düşen şehitlerimizin emaneti olan ailelerine sahip çıkmaktır. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, gazilerimize de şükranlarımı sunuyor, uzun ömürler diliyorum.” dedi.

Şehit ailelerimiz yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın