Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Valilik önünde Vali İrfan Balkanlıoğlu, Vali Yardımcıları Bekir Dınkırcı ve Erdoğan Ülker ile İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit tarafından karşılanan Orgeneral Çetin, Valilik Şeref Defterini imzalayarak makam odasında Sayın Valimiz ile bir süre […]

 Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin Vali Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

02.06.2018 - 14:33

Güncelleme : 02.06.2018 - 14:33

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Valilik önünde Vali İrfan Balkanlıoğlu, Vali Yardımcıları Bekir Dınkırcı ve Erdoğan Ülker ile İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yiğit tarafından karşılanan Orgeneral Çetin, Valilik Şeref Defterini imzalayarak makam odasında Sayın Valimiz ile bir süre görüştü.
Misafirperverlikleri için Sayın Valimize teşekkür eden Orgeneral Çetin’i ilimizde ve Valiliğimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten Vali Balkanlıoğlu, komutanımızın nezdinde tüm Mehmetçiklerimize görevlerinde üstün başarılar dilediklerini de ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın