Ak Parti Arifiye İlçeden Vefa iftarı

Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı Hanlı Sosyal tesislerinde  VEFA iftarı düzenledi. İlçe teşklatının kuruluşundan bugüne kadar Ak Parti davasında bayraktarlık yapmış partililer iftar sofrasında bir araya geldi. Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar’ın ev sahipliği yaptığı iftar buluşmasında İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Milletvekili Adayı Ekrem Yüce’de  katılarak bir konuşma yaptı. Programa Belediye Başkanı ismail […]

 Ak Parti Arifiye İlçeden Vefa iftarı

04.06.2018 - 14:46

Güncelleme : 04.06.2018 - 14:46

Ak Parti Arifiye İlçe Teşkilatı Hanlı Sosyal tesislerinde  VEFA iftarı düzenledi. İlçe teşklatının kuruluşundan bugüne kadar Ak Parti davasında bayraktarlık yapmış partililer iftar sofrasında bir araya geldi.

Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar’ın ev sahipliği yaptığı iftar buluşmasında İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Milletvekili Adayı Ekrem Yüce’de  katılarak bir konuşma yaptı.

Programa Belediye Başkanı ismail Karakullukçu,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar,Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer,Büyükşehirden Yusuf Çelebi,Ak Parti İlçe yöneticileri,Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Arifiye ilçe teşkilatta şimdiye kadar görev yapmış tüm teşkilat görevlileri de katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın