Arifiye’de Ramazan Coşkusu Tüm Hızıyla Sürüyor…

Arifiye’li çocuklar Ramazan ayının manevi havasını yaşıyor, bu Ramazan da hafızalarında tatlı bir anı olarak kalacak… Arifiye Belediyesince Geleneksel hale getirilerek, her yıl düzenlenen Ramazan Etkinlikleri 02 Haziran Cumartesi ve 03 Haziran Pazar günü geceleri devam etti. 15 Temmuz Meydanında saat: 21:30’da başlayan etkinliklere Arifiye’liler büyük ilgi gösterdi. Çocuklar, oyun gruplarında gönüllerince eğlenirken animatörler eşliğinde […]

 Arifiye’de Ramazan Coşkusu Tüm Hızıyla Sürüyor…

04.06.2018 - 13:42

Güncelleme : 04.06.2018 - 13:42

Arifiye’li çocuklar Ramazan ayının manevi havasını yaşıyor, bu Ramazan da hafızalarında tatlı bir anı olarak kalacak…

Arifiye Belediyesince Geleneksel hale getirilerek, her yıl düzenlenen Ramazan Etkinlikleri 02 Haziran Cumartesi ve 03 Haziran Pazar günü geceleri devam etti.

15 Temmuz Meydanında saat: 21:30’da başlayan etkinliklere Arifiye’liler büyük ilgi gösterdi. Çocuklar, oyun gruplarında gönüllerince eğlenirken animatörler eşliğinde dans etti. Büyükler ise; hem etkinlikleri izledi, hem de alanda açılan stantlardan da gönüllerince alışveriş yaptı.

Etkinliklere gelen misafirlere; pamuk şekeri, allı güllü, Ramazan şerbeti ikram edildi.

Ateşbaz Yunus Emre Düz, bir birinden güzel gösterileri ile izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Etkinliğin diğer bölümlerinde; Grup Mübarek tarafından seslendirilen bir birinden güzel ilahiler, semazen gösterisi ve Türk Sanat Müziği eserleri büyük beğeni topladı. Ayrıca, Karagöz ve Hacivat, Aşık ile Maşuk izleyicilerle buluştu.

3 Haziran Pazar günü yapılan etkinliğe; Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Ekrem Yüce de katıldı. Sahneden Arifiye’lileri selamlayan Yüce, Milletvekili seçimlerinde Arifiye’lilerin desteğini isterken, çocuklarla da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Ramazan etkinlikleri 9 Haziran Cumartesi günü yapılacak etkinlikle son bulacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın