MEM İnşaat’tan Geleneksel İftar

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Şubesi personelleri geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi. İnşaat Emlak Şubesinden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun Bakırtaş’ın öncülüğünde Hanedan Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine inşaat biriminde görev yapan personeller aileleriyle birlikte katıldı. Bu yıl özellikle ilimizde çok sayıda yeni okul yapımı ve okulların onarım bakım çalışmaları konusundaki faaliyetlerle […]

 MEM İnşaat’tan Geleneksel İftar

04.06.2018 - 13:01

Güncelleme : 04.06.2018 - 13:01

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Şubesi personelleri geleneksel iftar yemeğinde biraraya geldi.

İnşaat Emlak Şubesinden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Coşkun Bakırtaş’ın öncülüğünde Hanedan Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine inşaat biriminde görev yapan personeller aileleriyle birlikte katıldı.

Bu yıl özellikle ilimizde çok sayıda yeni okul yapımı ve okulların onarım bakım çalışmaları konusundaki faaliyetlerle yoğun bir dönem geçiren İl Milli Eğitim İnşaat Emlak Şubesi çalışanları, Ramazan Ayı’nın manevi zenginliği içerisinde birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadılar.

İftar yemeğine, kurumdan kısa bir süre önce emekliye ayrılan Zeynep Tandoğan ve Meryem Bülbülderesi de katılarak eski mesai arkadaşlarıyla görüşme fırsatı buldular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın