Arifiye Prof. Dr. Osman Öztürk İ.H.O’da Muhteşem Mezuniyet Gecesi

Öğrencilerinin yaşamlarında her zaman bir iz bırakmayı kendine hedef belirleyen Prof. Dr. Osman Öztürk İ.H.O. 06.06.2018 tarihinde düzenlenen muhteşem mezuniyet gecesi ile öğrencilerine unutmayacakları anlar yaşattı. 2017-2018 yılı mezuniyet programı Ramazan ayının coşkusuyla düzenlenen iftar programı ile taçlandı. Geceye yeşları küçük öğrenciler ilahiler eşliğinde kocaman yüreklerini Rabb’lerine açarak yaptıkları sema gösterisi ile başlandı. İlgili Haber […]

 Arifiye Prof. Dr. Osman Öztürk İ.H.O’da Muhteşem Mezuniyet Gecesi

08.06.2018 - 12:30

Güncelleme : 08.06.2018 - 12:30

Öğrencilerinin yaşamlarında her zaman bir iz bırakmayı kendine hedef belirleyen Prof. Dr. Osman Öztürk İ.H.O. 06.06.2018 tarihinde düzenlenen muhteşem mezuniyet gecesi ile öğrencilerine unutmayacakları anlar yaşattı.

2017-2018 yılı mezuniyet programı Ramazan ayının coşkusuyla düzenlenen iftar programı ile taçlandı.

Geceye yeşları küçük öğrenciler ilahiler eşliğinde kocaman yüreklerini Rabb’lerine açarak yaptıkları sema gösterisi ile başlandı.

Öğrencilerden Mahmut Onur ÇAKTI tarafından okunan ezanın ardından iftar yemeğine geçildi.

Yemeğin bitimiyle Okul Müdürümüz Mahmut Sami AKARYALI mezun olan öğrenciler adına kısa bir konuşma yaptı. Okul müdürü konuşmasında Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Hasan HATİPOĞLU’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ayrıca okul meclis başkanımız ve okul birincisi olan 8/A sınıfı öğrencisi Süreyya POLAT İmam Hatip şuurunu taşımak konulu konuşmasını davetliler ile paylaştı.

Gece 8. sınıf öğrencilerimizin geçmiş yıllara ait biriktirdikleri anıların bir nişanesi olan slayt gösterisi ile devam etti.

Mezuniyet gecesinin en buruk anlarından biri Prof. Dr. Osman Öztürk İ.H.O.’na yıllarca emek veren ve tayinleri çıkan Sosyal Bilgiler Öğretmeni Özlem ERTEKİN, Matematik Öğretmeni Vildan ÇÖRTÜK ve Beden Eğitimi Öğretmeni Muammer BALÇOK’a üstün hizmetlerinden dolayı plaket takdimi ile yaşandı.
Öğrencilere verilen mezuniyet belgeleri ile doruğa ulaşan gece, öğrencilerini geleceğe aklın, bilimin ve maneviyatın harmanlanmasıyla hazırlayan Prof. Dr. Osman Öztürk i.H.O. ailesinin haklı gururu ile sona erdi.

 

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın