Arifiye’de Öğrencilerimizin Karne Sevinci

Kaymakamımız Adem Yazıcı, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Açmalar İlk/Orta Okulu ve Ekrem Oba İlk/Orta Okulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Karne Dağıtım Törenlerine, Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal […]

 Arifiye’de Öğrencilerimizin Karne Sevinci

08.06.2018 - 13:58

Güncelleme : 08.06.2018 - 13:58

Kaymakamımız Adem Yazıcı, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte Açmalar İlk/Orta Okulu ve Ekrem Oba İlk/Orta Okulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

Karne Dağıtım Törenlerine, Kaymakamımız Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören daha sonra protokol konuşmalarıyla devam etti.

Törende bir konuşma yapan Sayın Kaymakamımız: “Hayatımız boyunca asla unutamadığımız anlardan birisi de karne günleridir. Öğrencilerimizin bu mutlu günlerinde onlarla beraber olmak onların sevinçlerini, mutluluklarını gözlerinde görüyor olmak bizlere de ayrı bir heyecan kattı. Sizler bizim geleceğimiz ve en kıymetli varlıklarımızsınız. Türkiye’nin yer aldığı coğrafyada hayatta kalabilmesi için sizler çok çalışacak ve ülkemizi daha ileriye götüreceksiniz. Bunun da yolu eğitimden ve çok çalışmaktan geçmektedir. Sizler milletimizin ve geleceğimizin teminatlarısınız. Bu anlamda Devletimiz ve milletimiz siz öğrencilerimize mümkün olduğunca tüm imkânları sunma gayretindedir. Başarılı bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Eğitim kalitemiz Arifiye’mizde iyi bir seviyede, inşallah daha da iyi olacak. Öğrencilerimizden yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini, özellikle kitap okumalarını bekliyoruz. Eğitim camiamıza öğretmenlerimize, müdürlerimize, okul idarecilerimize, milli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Velilerimize destekleri için ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah daha başarılı bir şekilde eğitim alanında İlçemizi temsile devam edeceğiz. Hepinize iyi tatiller diliyorum.” dedi.

Ardından Sayın Kaymakamımız ve beraberindekiler tarafından sınıflar tek tek gezilerek öğrencilere karneleri verildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın