Kenan Sofuoğlu ADANA’da iftar açtı

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi Jülide Sarıeroğlu’nun davetlisi olarak Adana’ya giderek bir dizi programa katılarak iftar açtı. Adana 5 Ocak Stadyumunda, Adana’daki amatör spor klüplerine kayıtlı sporcular ile  sahanın üzerinde düzenlenen sofrada  iftar programına katılan Kenan Sofuoğlu  birde konuşma yaptı. Program sonrası sporculaar […]

 Kenan Sofuoğlu ADANA’da iftar açtı

08.06.2018 - 15:18

Güncelleme : 08.06.2018 - 15:18

Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi Jülide Sarıeroğlu’nun davetlisi olarak Adana’ya giderek bir dizi programa katılarak iftar açtı.

Adana 5 Ocak Stadyumunda, Adana’daki amatör spor klüplerine kayıtlı sporcular ile  sahanın üzerinde düzenlenen sofrada  iftar programına katılan Kenan Sofuoğlu  birde konuşma yaptı.

Program sonrası sporculaar bol bol selfi yaparak Ak Parti Sakarya Milletvekili Adayı Kenan Sofuoğlu ile hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Jülide Sarıeroğlu ve A k Parti Sakarya Millet Vekili Adayı Kenan Sofuoğlu Adana’da seçim çalışmalarına destek vererek Gençlik Yürüyüşünde de yer aldı.

Dünya Şampiyonu Milli Motosikletçimiz ve Sakarya Milletvekili Adayımız Kenan Sofuoğlu Baraj Yolu Caddesi’nde bulunan İl Gençlik Kolları Başkanlığı Çadırını Bakan Sarıeroğlu ile birlikte ziyarete ederek bakanımızn doğum günü kutlamasına da katıldı.

Bakan Jülide Sarıeroğlu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile ‘Davetimizi kırmayarak bugün Adana’mız da misafir ettiğimiz Kenan Sofuoğlu’na teşekkür ediyorum.’dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın