Sakarya Nehri’nde Gondollar yüzecek

Sakarya Nehri’nde gondolların yüzeceği, sosyal donatı alanları, cafe, restoran ve yürüyüş alanlarının olacağı tesisin ihalesine 5 firma katıldı. Geyve Belediyesi olarak Marmara Bölgesi’ne hitap edecek bir sosyal tesisin daha hayata geçirilmesi için ilk adım atıltık. geyve Belediyesinin kendi imkanları  ile yapılacak sosyal tesisinin ihalesini gerçekleşti. İlgili Haber SUBÜ DERSE İŞ GETİRİYOR İhaleye; – Saltıkoğulları Müt. […]

 Sakarya Nehri’nde Gondollar yüzecek

13.06.2018 - 14:45

Güncelleme : 13.06.2018 - 14:45

Sakarya Nehri’nde gondolların yüzeceği, sosyal donatı alanları, cafe, restoran ve yürüyüş alanlarının olacağı tesisin ihalesine 5 firma katıldı.

Geyve Belediyesi olarak Marmara Bölgesi’ne hitap edecek bir sosyal tesisin daha hayata geçirilmesi için ilk adım atıltık.

geyve Belediyesinin kendi imkanları  ile yapılacak sosyal tesisinin ihalesini gerçekleşti.

İhaleye;
– Saltıkoğulları Müt. San. ve Tic. LTD.ŞTİ.
– Serkan Kıyatsıl GÖK-SER İnşaat
– SEMİH UÇAR
– Kaya Yapı Mimarlık SÜLEYMAN CAN KAYA – ÖMER İNŞAAT ÖMER SELÇUK MUTLU İş Ortaklığı
– İNKO İNŞ. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
firmaları girdi.

Tamamı belediyenin imkanlarıyla yapılacak sosyal tesis, nehir ile vatandaşın buluşmasını sağlayacak. Tarihi Alifuatpaşa Köprüsü’nün sınır olduğu projenin içerisinde; Cafe, restoran, sosyal donatı alanları, çocuk oyun ve eğlence alanları, yürüyüş yolları olacak. Marmara Bölgesi’ne hitap etmesi planlanan tesiste Sakarya Nehrine uzanan iskeleler yapılarak, gondol gezileri de yapılabilecek.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya vatandaşın nehre dokunmasına olanak sağlayacak projenin ihalesinin yapıldığını belirterek “Nehirde gondol keyfi milletimize hayırlı olsun. Tamamen kendi imkanlarımız ile hayata geçireceğimiz projemizin ihalesini yaptık. Bölgemizin değerine değer katacak sosyal tesisimiz sadece Geyve’ye veya Sakarya’ya değil Marmara Bölgesi’ne hitap edecek şekilde tasarlandı. İhalesi yapılan tesisimizin kısa sürede temelini atmayı planlıyoruz. Durmak yok, hizmete, üretmeye devam” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın