AFAD Gönüllüleri İlk Yardım Eğitimlerine devam ediyor.

Afete Hazır Türkiye ve AFAD Gönüllülüğü projeleri kapsamında vatandaşlara, gönüllülere, kamu, kurum ve kuruluşlarına yönelik eğitimler devam ediyor. İlimizde yürütülen AFAD Gönüllülüğü projesi kapsamında Gönüllülere yönelik eğitimler ilk yardım eğitimleri ile devam etti. İlgili Haber SUBÜ DERSE İŞ GETİRİYOR Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü eğitmenleri tarafından gerçekleşen eğitimlerde gönüllülere; Genel ilk yardım bilgileri, hasta ve olay […]

 AFAD Gönüllüleri İlk Yardım Eğitimlerine devam ediyor.

27.06.2018 - 20:14

Güncelleme : 27.06.2018 - 20:15

Afete Hazır Türkiye ve AFAD Gönüllülüğü projeleri kapsamında vatandaşlara, gönüllülere, kamu, kurum ve kuruluşlarına yönelik eğitimler devam ediyor.

İlimizde yürütülen AFAD Gönüllülüğü projesi kapsamında Gönüllülere yönelik eğitimler ilk yardım eğitimleri ile devam etti.

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü eğitmenleri tarafından gerçekleşen eğitimlerde gönüllülere;

Genel ilk yardım bilgileri, hasta ve olay yerinin değerlendirilmesi,Temel yaşam desteği, kanamalarda ilk yardım, yaralanmalarda ilk yardım,Bilinç bozukluklarında ilk yardım, kırık ve çıkıklarda ilk yardım, hasta /yaralı taşıma teknikleri,önce teorik daha sonra uygulamalı eğitimler ile gönüllülere aktrarılıyor.

Programlar kapsamında düzenlenecek ilk yardım, temel afet bilinci, yangınlara müdahale ve arama kurtarma eğitimlerimize aşağıdaki linkten başvuru yaparak katılabilirsiniz.

Eğitimlere başvuru linki : https://docs.google.com/forms/d/195cKYY3yncOG5EQqdP_EL_x7gFXBaEaO7kYR0WkUK3o/viewform?edit_requested=true

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın