Okul Müdürlerimize Veda Yemeği..

Bu sene emekliye ayrılan İlçemiz Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi Müdürü Niyazi Baliç ve Hacıköy İlkokulu Müdürü Metin Burçak onuruna veda yemeği düzenlendi. Programa Kaymakamımız Adem Yazıcı, Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Gülaç, şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimiz katıldı. Veda yemeğinin sonunda bir konuşma […]

 Okul Müdürlerimize Veda Yemeği..

28.06.2018 - 11:42

Güncelleme : 28.06.2018 - 11:42

Bu sene emekliye ayrılan İlçemiz Şehit Muhammet Fatih Safitürk Anadolu Lisesi Müdürü Niyazi Baliç ve Hacıköy İlkokulu Müdürü Metin Burçak onuruna veda yemeği düzenlendi.

Programa Kaymakamımız Adem Yazıcı, Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Fazilet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Gülaç, şube müdürlerimiz ve okul müdürlerimiz katıldı.

Veda yemeğinin sonunda bir konuşma yapan Kaymakamımız Adem Yazıcı: “Uzun yıllar başarılı bir şekilde görev yapan ve emekli olan okul müdürlerimizi uğurlamak için burada bulunuyoruz. Yapmış oldukları başarılı ve özverili çalışmaları nedeniyle kendilerine çok teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamlarında sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmelerini temenni ediyorum. ” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın