Kara Tahta Tiyatrosu Oyuncuları Sahnede Devleştiler

Şehrimizde tiyatro denilince ilk akla gelen birkaç isimden biri olan SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz’ün öğrencileri sahnedeki performanslarıyla büyük dikkat çekiyor. Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz’ün çalıştırdığı Kara Tahta Tiyatrosu oyuncuları aynı gün AKM’de sergiledikleri üç tiyatro oyununda izleyicilerin büyük beğenisini kazandılar. Buse Özge Öksüzoğlu ve Özgür Özel’in […]

 Kara Tahta Tiyatrosu Oyuncuları Sahnede Devleştiler

29.06.2018 - 17:37

Güncelleme : 29.06.2018 - 17:37

Şehrimizde tiyatro denilince ilk akla gelen birkaç isimden biri olan SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz’ün öğrencileri sahnedeki performanslarıyla büyük dikkat çekiyor.

Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz’ün çalıştırdığı Kara Tahta Tiyatrosu oyuncuları aynı gün AKM’de sergiledikleri üç tiyatro oyununda izleyicilerin büyük beğenisini kazandılar.

Buse Özge Öksüzoğlu ve Özgür Özel’in yönetmenliğini üstlendiği oyunlarda sahnede adeta devleşen genç oyuncular performanslarıyla gelecek için ümit vaat ettiler.

Geniş bir kadroya sahip olan DRAMA art Kara Tahta Tiyatrosu oyuncuları arasında yer alan Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Zeynep Akaltın kısa zamanda gösterdiği sahne başarısıyla öğretmenlerinin ve ekip oyuncularının büyük takdirini kazandı.

Sakarya’da tiyatro sanatına yeni yetenekler kazandırmak için yoğun bir çalışma içinde olan Yasemin Hacıeyüpoğlu Akyüz, her yaştan çok sayıda tiyatroseverin bu işe gönül vermesinden büyük memnunluk duyduğunu belirterek, özellikle genç kuşak öğrencilerin mutlaka enaz bir sanat dalıyla ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın