Kışlaçay Mahallesi Sakinleri Elektrik Kesintilerinden dertli

Kışlaçay Mahallesinde sık sık elektrik kesintisi yaşandığını dile getiren Mahalle Halkı, kesintilerin arttığını belirttiler.Hergün Sedaş iletişim hattına arayarak arıza kaydı bırakıyoruz Haziran ayında bile hergün elektrik kesintileri için SEDAŞ’ın bu konuda çalışma yapmasını istediklerini dile getirdiler. Alt köyümüz olan Çınardibi Mahallesine Şuan SEDAŞ tarafından yeni bir hat döşendi ancak. Biz Kışlaçay Mahallesi sakinleri olarak,bu hatta […]

 Kışlaçay Mahallesi Sakinleri Elektrik Kesintilerinden dertli

29.06.2018 - 21:34

Güncelleme : 29.06.2018 - 21:34

Kışlaçay Mahallesinde sık sık elektrik kesintisi yaşandığını dile getiren Mahalle Halkı, kesintilerin arttığını belirttiler.Hergün Sedaş iletişim hattına arayarak arıza kaydı bırakıyoruz Haziran ayında bile hergün elektrik kesintileri için SEDAŞ’ın bu konuda çalışma yapmasını istediklerini dile getirdiler.
Alt köyümüz olan Çınardibi Mahallesine Şuan SEDAŞ tarafından yeni bir hat döşendi ancak. Biz Kışlaçay Mahallesi sakinleri olarak,bu hatta her gün elektrik kesintisi oluyor bakım onarım programı olmadan bile her gün kısa sürede olsa elektrik kesintisi yaşıyoruz bu konuda SEDAŞ ekiplerinin gereğini yapmalarını arz ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın