Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ERMAN,’ Kan Örnekleri Alınması Bakanlık projesi’

Sosyal Medya üzerinden öğrenci velileri tarafından başlatılan duyuru  ile ilgili İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nazmi Erman  açıklamada bulundu.Şube Müdürü Nazmi Erman ile yapılan görüşme sonrası arifiyehaber.net sitemize yaptığı açıklamada,uygulamanın Sağlık Bakanlığı tarafından başlatıldığını ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte yapılan protokol gereği birlikte yürütülen bir proje olduğunu,velilerin endişe etmemesi gerektiğini belirtti. Şube Müdürü Nazmi […]

 Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ERMAN,’ Kan Örnekleri Alınması Bakanlık projesi’

31.10.2018 - 13:32

Güncelleme : 31.10.2018 - 13:32

Sosyal Medya üzerinden öğrenci velileri tarafından başlatılan duyuru  ile ilgili İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nazmi Erman  açıklamada bulundu.Şube Müdürü Nazmi Erman ile yapılan görüşme sonrası arifiyehaber.net sitemize yaptığı açıklamada,uygulamanın Sağlık Bakanlığı tarafından başlatıldığını ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte yapılan protokol gereği birlikte yürütülen bir proje olduğunu,velilerin endişe etmemesi gerektiğini belirtti.

Şube Müdürü Nazmi Erman,’Velilere göndreilen evrakın velilerin rızasını almak için gönderildiğini ve velilerce onay,izin verildiği takdirde kan örneğinin alınacağını’belirtti.

Öğrenci velileri bugün yaptıkları paylaşımlarda;Sakarya-Arifiye’de okullar yoluyla Ailelere, çocuklarımızın kan örneklerinin alınacağına ilişkin İMZASIZ, MÜHÜRSÜZ, BOZUK TÜRKÇELİ, RESMİ GÖRÜNTÜSÜ OLMAYAN, ebeveynden izin talep eden ADİ BİR EVRAK gönderilmiştir. ÇOCUKLARIMIZIN KAN ÖRNEKLERİNİ VERECEK MİYİZ?’çağrısında bulunuyorlardı.

Velilere gönderilen evrak

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

  • Mehmet Öztürk dedi ki:

    Ebubekir beyin paylaşımına katiliyorum. Arifiye milli eğitim müdürlüğü ne yakışmadı bu… yetkililer gereğini yapsın lutfen.

  • mehmet öztürk 2 dedi ki:

    Millli Eğitim Müdürluguyle alakası var mı acaba mehmet öztürk. yaziyi üretmiyorlar. Bir üst makamdan geliyor yazı.