Başkan Karakullukçu yaptıklarını anlatıyor

İki dönemden beri  Arifiye Belediye Başkanlığı yapan İsmail Karakullukçu yaptığı hizmetleri anlatan sunumunu Ak Parti  Arifye İlçe BaşkanıAli Başar ile birlikte ilçe gençlik kolları yönetimine  anlattı. Bir dönem daha Arifiye Belediye Başkanı adayı olmayı düşünen Başkan Karakullukçu İlçeye kazandırılan projeler hakkında bilgilendirme de bulundu. İlçe gençlik Kollarından yapılan açıklamada;’Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte İlçe Başkanımız […]

 Başkan Karakullukçu yaptıklarını anlatıyor

31.10.2018 - 12:50

Güncelleme : 31.10.2018 - 12:50

İki dönemden beri  Arifiye Belediye Başkanlığı yapan İsmail Karakullukçu yaptığı hizmetleri anlatan sunumunu Ak Parti  Arifye İlçe BaşkanıAli Başar ile birlikte ilçe gençlik kolları yönetimine  anlattı.

Bir dönem daha Arifiye Belediye Başkanı adayı olmayı düşünen Başkan Karakullukçu İlçeye kazandırılan projeler hakkında bilgilendirme de bulundu.

İlçe gençlik Kollarından yapılan açıklamada;’Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte İlçe Başkanımız Ali Başar Ve Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ile bir araya geldik. Son derece verimli geçen toplantımız da Belediye Başkanımızın sunumunu dinledik. İlçemize kazandırılan projeler hakkında bilgi sahibi olduk. Gençlik Kolları Yönetim Kurulu olarak aklımıza takılan ve saha da bize sorulan soruları Başkanımıza aktardık , Başkanımız da gerekli cevapları bize aktardı. Karşılıklı sohbet havasında gerçekleştirmiş olduğumuz toplantımız da biz de Gençlik Kolları olarak yapacağımız ve yaptığımız faaliyetlerden bahsettik. Bizler diklenmeden dik durarak, her türlü engeli aşabilecek güce sahip olduğumuzu unutmadan, kimseyi kırmadan mücadelemize devam edeceğiz. Kimse bizleri davamız uğruna çalışmaktan alı koyamaz. Buna asla müsaade etmeyiz. Partimiz ve mukaddes davamız için her zaman her ortamda verilmesi gereken mücadeleyi vermek bizlerin boynunun borcu olduğu gibi birlikte yürümüş olduğumuz dava arkadaşlarımızın hakkını savunmak ta, onların yanında olmakta bizim görevimizdir. Birlik ve beraberlikten ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.
Bu vesile ile toplantımıza katılan İlçe Başkanımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunarız.’denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın