Ekrem Yüce,MTTB tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademisi’ne katıldı

MTTB tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademisi’ne katılan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “1969 yılında İstanbul’da Milli Türk Talebe Birliği ile tanıştım. Yıl 2019 ve 50 yıldır bu güzel hareketin içerisindeyiz. Kutlu yürüyüşümüzü kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek sürdürüyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, […]

 Ekrem Yüce,MTTB tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademisi’ne katıldı

29.12.2018 - 12:10

Güncelleme : 29.12.2018 - 12:10

MTTB tarafından düzenlenen ‘Siyaset Akademisi’ne katılan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “1969 yılında İstanbul’da Milli Türk Talebe Birliği ile tanıştım. Yıl 2019 ve 50 yıldır bu güzel hareketin içerisindeyiz. Kutlu yürüyüşümüzü kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek sürdürüyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Milli Türk Talebe Birliği tarafından düzenlenen ve MTTB Genel Başkanı, Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel’in konuşmacı olarak katıldığı Siyaset Akademisi programına katıldı. ‘Türkiye-AB İlişkileri’nin konuşulduğu programda AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, MTTB İl Başkanı Talha İbil, 15 Temmuz Derneği Başkanı Ali İnci, dernek üyeleri ve çok sayıda öğrenci yer aldı.

Birlik ve beraberliğimiz daim olsun

Programda konuşan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, “1969 yılında İstanbul’da Milli Türk Talebe Birliği ile tanıştım. Yıl 2019 ve 50 yıldır bu güzel hareketin içerisindeyiz. Üstad Necip Fazıl’ın dizinin dibine çökmek nasip oldu. Ondan çok şey öğrendik ve bugünlere geldik. Değerli katılımcılar; tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur. Biz hep tomurcuğun derdinde olduk. İnşallah sizler de öyle olacaksınız. O dönemki başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dı. Şimdi ise dünya liderimiz. Kutlu yürüyüşümüzü kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek sürdürüyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi. MTTB Genel Başkanı İsmail Emrah Karayel’e program sonunda tablo hediye edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın