Arifiye Ülkü Ocaklarında Nöbet değişimi

MHP Arifiye İlçe Teşkilâtımızda Muhasiplik görevini yürüten Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kocabaş 1 yılı aşkın süreden Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Baskanlığı görevini yürüten Salih Kulaksız’ın yerine   Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Baskanı olarak atandı. Mehmet Kocabaş devir teslim törerninde yaptığı konuşmada şunları söyledi; İlgili Haber Bekir Sıtkı Okul Aile Birliğinden Ziyaretler. “Sayın Ülkü Ocakları Il Başkanım, […]

 Arifiye Ülkü Ocaklarında Nöbet değişimi

10.09.2019 - 15:35

Güncelleme : 10.09.2019 - 15:35

MHP Arifiye İlçe Teşkilâtımızda Muhasiplik görevini yürüten Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kocabaş 1 yılı aşkın süreden Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Baskanlığı görevini yürüten Salih Kulaksız’ın yerine   Ülkü Ocakları Arifiye İlçe Baskanı olarak atandı.

Mehmet Kocabaş devir teslim törerninde yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Sayın Ülkü Ocakları Il Başkanım, MHP Arifiye İlçe Teşkilâtımın çok değerli Ilçe Başkanı ve Yönetim Kurulunda birlikte görev yaptığım yöneticilerim, dava arkadaşlarım,Genç Bozkurt Kardeslerim, Salih Başkandan bugün burada gorevi devralıyorum, ocağımıza bugüne kadar yaptığı hizmetler için kendisine teşekkür ederim .

Salih Başkanın tertemiz bıraktığı bayrağı bugün teslim alıyorum ve bu devraldığım bayrağı hep birlikte daha yükseklere taşımak için elimizden geleni fazlasıyla yapacağız. Bu davaya gönül veren bir ülkü eri olarak Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Sinan Ateş beyin onayı ve Sakarya Ülkü ocakları başkanımız Soyhan Sofuoğlunun şahsımı bu göreve layık görmesi takdiriyle ocak başkanlığına atanmış bulunuyorum . Şahsımı böyle bir kutsal göreve layık gördükleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren ülkücü harekete ve Türk Milletine hayırlı gençler yetiştirip topluma faydalı insanlar kazandıracağıma hepinizin huzurunda söz veriyorum. Hepinize bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum.’dedi.

 

Devir teslim programına Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu,Mhp Arifiye İlçe Başkanı Murat Yördan partiller veülkücü gençlerde katıldı.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın