MHP İlçe ve Arifiye Ülkü Ocaklarından Muhtarlar Derneğine ziyaret

MHP İlçe teşkilatı ve Arifiye Ülkü Ocaklarından  Ariifye Muhtarlar Muhtarlar Derneğine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. MHP Arifiye İlçe Başkanız Murat YÖRDAN ve Arifiye Ülkü Ocakları Başkanlığına yeni atanan  Ocak Başkanı Mehmet Kocabaş, Arifiye Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz  ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Arifiye Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek,Dernek Başkanlığına yeni seçilen Yusuf Yavuz’u tebrik […]

 MHP İlçe ve Arifiye Ülkü Ocaklarından Muhtarlar Derneğine ziyaret

14.09.2019 - 15:26

Güncelleme : 14.09.2019 - 15:26

MHP İlçe teşkilatı ve Arifiye Ülkü Ocaklarından  Ariifye Muhtarlar Muhtarlar Derneğine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

MHP Arifiye İlçe Başkanız Murat YÖRDAN ve Arifiye Ülkü Ocakları Başkanlığına yeni atanan  Ocak Başkanı Mehmet Kocabaş, Arifiye Belediye Meclis Üyesi Emrah Yılmaz  ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Arifiye Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek,Dernek Başkanlığına yeni seçilen Yusuf Yavuz’u tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Arifiye Muhtarlar Derneğii Başkanı Yufu Yavuz ziyaretten dolayı memnuniyeti ifade ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk,her şey vatan için diyerek teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın