42 yıllık meslek hayatının son karnesini bugün verdi.

4 Aralık 2014 tarihinden itibaren Aşağı Kirazca İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü olarak görevine devam etmekte olan Okul Müdürü Mustafa Tahsin Güvendi 42 yıllık meslek hayatının son karnesini bugün verdi. 42 Yıllık Meslek hayatına bugün son verdiğini sosyal medya hesabından duyuran Okul Müdürü Güvendi,yaptığı duygusal konuşma ve mesajı ile herkesten helallik istedi. Okul Müdürü Mustafa Tahsin […]

 42 yıllık meslek hayatının son karnesini bugün verdi.

17.01.2020 - 20:08

Güncelleme : 17.01.2020 - 20:08

4 Aralık 2014 tarihinden itibaren Aşağı Kirazca İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü olarak görevine devam etmekte olan Okul Müdürü Mustafa Tahsin Güvendi 42 yıllık meslek hayatının son karnesini bugün verdi.

42 Yıllık Meslek hayatına bugün son verdiğini sosyal medya hesabından duyuran Okul Müdürü Güvendi,yaptığı duygusal konuşma ve mesajı ile herkesten helallik istedi.

Okul Müdürü Mustafa Tahsin Güvendi’nin o paylaşımı;

”Bugün 42 yıllık meslek hayatımın son karnesini verdim. 1 Şubat itibariyle emekli oluyorum. Mesleğimi çok sevdim. Öğrencilerimi kendi evladım gibi gördüm. Başarılarıyla mutluluk duydum, onlarla birlikte ağladım ve güldüm. Her birini bütün yönleriyle hala hatırlarım. Yetiştirdiğim bütün öğrenciler; hepinizi çok seviyorum. Mesai arkadaşlarım; sizinle olmaktan hep gurur duydum. Bütün sevdiklerime ve sevenlerime hakkımı helal ediyorum, sizden de helallik istiyorum. Sevgilerimle… ”

Karne dağıtım töreninen katılan İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’da , Aşağı Kirazca İlk ve Ortaokulu Müdürü Mustafa Tahsin Güvendi’ nin yaş haddinden emekli olması nedeniyle kendisine yapmış olduğu hizmet ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın