Başkan Yüce’den Arifiye Belediyesine ziyaret

Tematik Kış Kampları kapsamında İlçemizde düzenlenen   “Eğitimciler Kampı” etkinliği sonrası Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı  Arifiye Belediye Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundular. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakulluçu’dan belediye hizmetleri konusunda bilgi alarak çalışmalarında başarılar dilediler. Görüşmede sürdürülen çalışmalara ilişkin […]

 Başkan Yüce’den Arifiye Belediyesine ziyaret

20.01.2020 - 17:09

Güncelleme : 21.01.2020 - 17:55

Tematik Kış Kampları kapsamında İlçemizde düzenlenen   “Eğitimciler Kampı” etkinliği sonrası Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı  Arifiye Belediye Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundular.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı Arifiye Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakulluçu’dan belediye hizmetleri konusunda bilgi alarak çalışmalarında başarılar dilediler.

Görüşmede sürdürülen çalışmalara ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Başkan Ekrem Yüce, Arifiye’nin sanayi potansiyelinin çok geliştiğini, sanayinin yanı sıra peyzaj ve süs bitkiciliğinde de öne çıktığını belirterek, iş birliğiyle var olan değerleri en iyi şekilde geleceğe taşıyacaklarını söyledi.

Çok daha iyi noktalara ulaşacak

Başkan Ekrem Yüce, ziyaret sonrasında şu değerlendirmelerde bulundu: “Güzel ilçemiz Arifiye’de belediyemizi ziyaret ettik. Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ve Arifiye Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ile görüştük. Belediyemizde görevli personellere kolaylıklar diledik. Arifiye sanayi alanında çok önemli bir potansiyele sahip. İstihdama ve şehir ekonomisine önemli katkılar sunan işletmeler Arifiye’de yer alıyor. Ayrıca tarımda da oldukça verimli topraklar Arifiye’de bulunuyor. Peyzaj ve süs bitkiciliğinin kalbi adeta ilçemizde atıyor. İnşallah Sakarya’mız sektörün öncüsü olacak. İlçemizin var olan potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek, hem Büyükşehir hem de ilçe belediyemizin hizmetleriyle inşallah Arifiye çok daha iyi noktalara ulaşacak. Bu vesileyle Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu’ya, Arifiye Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’ya teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın