Nazmiye Yaman toprağa verildi

97 yaşında vefat eden Bahçelievler Gazi İlkokulu müdürü Ariifye Mezunu İsmail Yaman’ın annesi Nazmiye Yaman’ın Serdivan Kemal Paşa Camisi’nde kılınan cenaze namazına yoğun katılım oldu. Türk-İş İl Temsilcisi ve Demiryol İş Sendikası Şube Başkanı Cemal Yaman’ın da yengesi olan Nazmiye Yaman’ın cenazesine; Serdivan İlçe Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İl Milli Eğitim müdür […]

 Nazmiye Yaman toprağa verildi

24.01.2020 - 17:59

Güncelleme : 24.01.2020 - 18:20

97 yaşında vefat eden Bahçelievler Gazi İlkokulu müdürü Ariifye Mezunu İsmail Yaman’ın annesi Nazmiye Yaman’ın Serdivan Kemal Paşa Camisi’nde kılınan cenaze namazına yoğun katılım oldu.

Türk-İş İl Temsilcisi ve Demiryol İş Sendikası Şube Başkanı Cemal Yaman’ın da yengesi olan Nazmiye Yaman’ın cenazesine; Serdivan İlçe Kaymakamı Muhsin Çatmadım, Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İl Milli Eğitim müdür yardımcıları, okul müdürleri, Demiryol İş Sendikası camiası, Büyükşehir eski belediye başkanı Zeki Toçoğlu, sivil toplum kuruluşları başkanları, İsmail Yaman’ın Arifiye Öğretmen Okulundan dönem arkadaşları, öğretmenler, veliler ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yaman Ailesinin değerli aile büyüğü 97 yaşındaki Nazmiye Yaman Serdivan Aile Kabristanlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Annesini kaybetmenin derin acısını yaşayan Bahçelievler Gazi İlkokulu müdürü İsmail Yaman, acı günlerinde yanlarında olan şehrimiz yöneticilerine, Milli Eğitim camiasına, Demiryol İş Sendikası camiasına ve tüm sevenlerine ailesi adına çok teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın