İl Milli Eğitim Hizmet Binası da Dezenfekte Edildi

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının başladığı ilk günlerden itibaren ilimiz genelindeki tüm okulların ve eğitim kurumlarının dezenfekte edilmesini sağlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Valilik Kampüsündeki hizmet binası da dezenfekte edildi. Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan dezenfekte çalışmasında müdürlük hizmet binasının tüm birimleri dezenfektasyon ürünlerle en ince ayrıntısına kadar temizlendi. İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, […]

 İl Milli Eğitim Hizmet Binası da Dezenfekte Edildi

18.03.2020 - 14:23

Güncelleme : 18.03.2020 - 14:23

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının başladığı ilk günlerden itibaren ilimiz genelindeki tüm okulların ve eğitim kurumlarının dezenfekte edilmesini sağlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Valilik Kampüsündeki hizmet binası da dezenfekte edildi.

Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla yapılan dezenfekte çalışmasında müdürlük hizmet binasının tüm birimleri dezenfektasyon ürünlerle en ince ayrıntısına kadar temizlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Koronavirüs nedeniyle verilen ara tatilde okullardaki dezenfekte çalışmalarının tekrarlandığını belirterek hijyen konusuna büyük hassasiyet gösterdiklerini ifade etti.

Durmuş, il milli eğitim hizmet binasının dezenfekte edilmesi çalışmalarında kendilerine destek veren Adapazarı Belediyesi Başkanı Mutlu Işıksu ve ekibine, çalışmaları müdürlük bünyesinde koordine eden şube müdürleri Sedat Bezci ve Adem Doğan ile tüm personele teşekkür etti.

İl milli eğitim hizmet binasındaki dezenfektasyon çalışmalarının sonunda şube müdürü Adem Doğan çalışmalarda görev alan personelle birlikte ‘Koronavirüs Selfisi’ çekmeyi de ihmal etmediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın