Uzaktan Eğitimde İlk Gün Bakan Selçuk’un Verdiği Dersle Başladı

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için TRT-EBA TV ile Eğitim Bilişim Ağı üzerinden uzaktan eğitim başladı. Sakaryalı öğrenciler evlerinde ekran başına geçerek EBA TV’den dersleri takip ettiler. Okullarını çok özlediklerini belirten Sakaryalı öğrenciler, koronavirüs salgınının bir an önce sona ermesini ve yeniden okullarına dönerek arkadaşları ve öğretmenleriyle buluşmayı sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler. Yüz yüze eğitime […]

 Uzaktan Eğitimde İlk Gün Bakan Selçuk’un Verdiği Dersle Başladı

23.03.2020 - 15:42

Güncelleme : 23.03.2020 - 15:42

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için TRT-EBA TV ile Eğitim Bilişim Ağı üzerinden uzaktan eğitim başladı.

Sakaryalı öğrenciler evlerinde ekran başına geçerek EBA TV’den dersleri takip ettiler. Okullarını çok özlediklerini belirten Sakaryalı öğrenciler, koronavirüs salgınının bir an önce sona ermesini ve yeniden okullarına dönerek arkadaşları ve öğretmenleriyle buluşmayı sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler.

Yüz yüze eğitime verilen 1 haftalık aranın ardından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için TRT-EBA TV ile Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden yapılacak “uzaktan eğitim”, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un verdiği ilk dersle başladı.

Uzaktan eğitim kapsamında, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri bugünden itibaren TRT-EBA TV ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden eğitim görecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın