Sakarya MEM’den Yaşlılar Haftası Mesajı

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerimize çekildiğimiz bu günlerde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla sosyal medya hesaplarından yaşlılarımıza duyduğumuz minnettarlığı ifade eden bir mesaj yayınladı. Sakarya MEM’in mesajında şu ifadelere yer verildi: Ruhu Genç, Eli Öpülesi Sevgili Büyüklerimiz, İlgili Haber Sakarya sana aşığım aşık! Tecrübeniz ve birikiminiz bizim için […]

 Sakarya MEM’den Yaşlılar Haftası Mesajı

25.03.2020 - 15:58

Güncelleme : 25.03.2020 - 15:58

Koronavirüs salgını nedeniyle evlerimize çekildiğimiz bu günlerde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla sosyal medya hesaplarından yaşlılarımıza duyduğumuz minnettarlığı ifade eden bir mesaj yayınladı.

Sakarya MEM’in mesajında şu ifadelere yer verildi:

Ruhu Genç, Eli Öpülesi Sevgili Büyüklerimiz,

Tecrübeniz ve birikiminiz bizim için o kadar değerli ki sizi gözümüzden sakınıyoruz. Bayramda çalınacak zil, sizin evde kaldığınız her gün, bayram soframıza şen bir kahkaha ekleniyor.

Hayat sizinle anlamlı, evler sizinle kıymetli. Dualarınıza en çok ihtiyacımız olduğu şu sıralarda kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın