Ak Parti Arifiye’de kongre tarihi değişti

AK Parti’de devam eden kongre sürecinde yeniden koronavirüs düzenlemesi yapıldı. Buna göre 4 Ekim’de sona erecek kongreler tarihlerde yapılan değişiklerle Eylül ayı içerisinde tamamlanacak. Başkan açıkladı Koronavirüs vakalarının artması sonrasında AK Parti Sakarya İl Başkanlığı da kongre takviminde değişikliğe gitti. İl Başkanı Yunus Tever, Genel Merkez ile yapılan görüşmeler sonrasında belirlenen yeni kongre tarihlerini duyurdu. […]

 Ak Parti Arifiye’de kongre tarihi değişti

10.09.2020 - 19:33

Güncelleme : 10.09.2020 - 19:33

AK Parti’de devam eden kongre sürecinde yeniden koronavirüs düzenlemesi yapıldı. Buna göre 4 Ekim’de sona erecek kongreler tarihlerde yapılan değişiklerle Eylül ayı içerisinde tamamlanacak.

Başkan açıkladı

Koronavirüs vakalarının artması sonrasında AK Parti Sakarya İl Başkanlığı da kongre takviminde değişikliğe gitti. İl Başkanı Yunus Tever, Genel Merkez ile yapılan görüşmeler sonrasında belirlenen yeni kongre tarihlerini duyurdu.

12 Eylül’de Taraklı

12 Eylül’de yapılacak olan Taraklı ilçe kongresi saat 14.00’dan saat 12.00’a alınırken 13 Eylül’de yapılacak olan Söğütlü ilçe kongresi ise 12 Eylül Cumartesi günü saat 15.00’da gerçekleştirileceği açıklandı.

İşte yeni tarihler

16 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan Akyazı ilçe kongresi ile ilgili bir değişikliğe gidilmezken 20 Eylül’de yapılacak Pamukova, 23 Eylül’de yapılacak olan Arifiye ve 3 Ekim’de yapılacak olan Serdivan ilçe kongreleri 19 Eylül Cumartesi gününe alındı.

Serdivan kongresi

Serdivan ilçe kongresinin Ekrem Karaberberoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacak olması da dikkat çekti. 19 Eylül’de yapılacağı açıklanan Hendek ilçe kongresi ile diğer ilçelerin kongre tarih ve saatlerinin de kısa süre içerisinde belirleneceği ifade edildi. 

sakaryayenigun.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın