Ak Parti Arifiye’de Kulisler hızlandı

İlimiz de 2 Eylül Çarşamba günü Kaynarca ile başlayacak ve 4 Ekim Pazar günü Karapürçek ilçe kongresi ile sona erecek olan Ak Parti ilçe kongrelerinde,İlçemiz Arifiye’de ise kongre tarihi 23 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 14.00’da gerçekleşecek. Ak Parti Arifiye İlçe de Başkan Ali Başar’ın yeniden adaylığına ve başkanlığına kesin gözü ile bakılırken edinilen son […]

 Ak Parti Arifiye’de Kulisler hızlandı

11.08.2020 - 13:29

Güncelleme : 11.08.2020 - 17:50

İlimiz de 2 Eylül Çarşamba günü Kaynarca ile başlayacak ve 4 Ekim Pazar günü Karapürçek ilçe kongresi ile sona erecek olan Ak Parti ilçe kongrelerinde,İlçemiz Arifiye’de ise kongre tarihi 23 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 14.00’da gerçekleşecek.

Ak Parti Arifiye İlçe de Başkan Ali Başar’ın yeniden adaylığına ve başkanlığına kesin gözü ile bakılırken edinilen son kulis bilgilerine göre Ali Başar’ın yeniden aday olma konusunda kararsız olduğu.

Son elde ettiğimiz kulis bilgilerine göre Ak Parti Arifiye İlçe Başkanlığı için geçmişte ilçe yönetiminde yer almış eski ve yeni birçok isim sahada dolaşıyor.

Sahada İlçe Başkanlığı için ismi en çok konuşulan isimler ise Eski belediye Meclis Üyesi Kerim Yüksel,Belediye Meclis Üyesi Veysel Ünlü,İlçe Teşkilatından Selahattin Gözyuman,Osman Kalyoncu,Eski yöneticiler Adnan Akbaş,Muhittin Altuntaş ve Yunus Zor …

Bakalım ilerleyen zaman neleri gösterecek…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın