ARİFİYE MEZUNLARI BULUŞUYOR!

Arifiye Öğretmen Okulu ve Arifiye Öğretmen Lisesi mezunları, 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü Arifiye’de buluşuyorlar. Arifiye Öğretmen Okulları derneği başkanı Av. TC Menderes Tüfekçi mezunların buluşma programını şu şekilde açıkladı; “Mezunlarımız öncelikke Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da bir araya gelecekler. Burada kısa bir sunum ve takdim programından sonra, saat 12.00’de, Arifiye belediyesinin organize ettiği, […]

 ARİFİYE MEZUNLARI BULUŞUYOR!

01.07.2020 - 22:33

Güncelleme : 01.07.2020 - 22:33


Arifiye Öğretmen Okulu ve Arifiye Öğretmen Lisesi mezunları, 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü Arifiye’de buluşuyorlar.


Arifiye Öğretmen Okulları derneği başkanı Av. TC Menderes Tüfekçi mezunların buluşma programını şu şekilde açıkladı;
“Mezunlarımız öncelikke Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da bir araya gelecekler. Burada kısa bir sunum ve takdim programından sonra, saat 12.00’de, Arifiye belediyesinin organize ettiği, Hanlıköy’ ’deki Kuğulu parkta açık alanda verilen toplu yemeğe katılacaklar, burada sohbet edecekler, hatıralarını tazeleyip hasret giderecekler.

Mezunlarımız için mekanlarda hijyen tedbirleri alınacak, girişlerde dezenfektan bulunacak, katılacak olanlar maskeli ve sosyal mesafeye dikkat edecekler. Zaten mezunlarımız, memleketin en aydın insanları, sosyal sorumlulukları en ileri derecede bilen ve uygulayan insanlar. Bu yüzden mezunlarımızın gönül rahatlığı ile katılabileceklerini düşünüyor ve onları buluşma programına bekliyoruz “ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın