Asakyazıspor Vs Arifiyespor Maçı Cumartesi Canlı Yayında…

Sakarya Süper Amatör Lig C Grubunda 16.hafta müsabakasında Play-off adına Evinde Mücadele Verecek As Akyazıspor – Arifiyespor ile Cumartesi günü 14:00 de Akyazı Stadında Karşılaşacak.Bu Karşılaşmayı Zafer Omay’ın Anlatımıyla Facebook Zafer Omay Ve  YouTube Omay Medya Kanalında canlı olarak yayınlanacak.. Sakarya Süper Amatör Lig C Grubu  16.hafta müsabakasında Play-Off iddası bulunan As Akyazıspor ,Arifiyespor’u cumartesi […]

 Asakyazıspor Vs Arifiyespor Maçı Cumartesi Canlı Yayında…

11.03.2023 - 11:04

Güncelleme : 11.03.2023 - 18:42

Sakarya Süper Amatör Lig C Grubunda 16.hafta müsabakasında Play-off adına Evinde Mücadele Verecek As Akyazıspor – Arifiyespor ile Cumartesi günü 14:00 de Akyazı Stadında Karşılaşacak.Bu Karşılaşmayı Zafer Omay’ın Anlatımıyla Facebook Zafer Omay Ve  YouTube Omay Medya Kanalında canlı olarak yayınlanacak..

Sakarya Süper Amatör Lig C Grubu  16.hafta müsabakasında Play-Off iddası bulunan As Akyazıspor ,Arifiyespor’u cumartesi günü evinde konuk edecek.

Sakarya Süper Amatör Lig C Grubu  14.hafta müsabakasında 30 Puanla 2 sırada yer alan As Akyazıspor , 18 puanla 5 sırada yer alana Arifiyespor’ ile Cumartesi günü saat 14:00 de Akyazı Suni  Stadında karşı karşıya gelecek.

Akyazı Suni  Stadında Saat 14:00’de oynanacak olan As Akyazıspor Vs Arifiyespor maçı canlı olarak Alttaki oynatıcıdan yayınlanacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın