Aziz Güvener’in Anne acısı

meydabar.com ve TV264  Yayın Koordinatörü gazeteci Aziz Güvener’in, Ahsen Bozkurt ve Selenay Güvener’in anneleri, merhum Recep Güvener’in eşi Sakine Güvener tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 58 yaşında ve  3 çocuk annesi  olan Merhume Sakine Güvener,  Şeker Mahallesinde bulunan evinin önünde helalliği alındıktan sonra saat 14.00’da Emir Sultan Cami’nde kılınacak cenaze namazının ardında Emir Sultan Mezarlığı’nda toprağa verildi. […]

 Aziz Güvener’in Anne acısı

31.08.2020 - 20:35

Güncelleme : 31.08.2020 - 20:35

meydabar.com ve TV264  Yayın Koordinatörü gazeteci Aziz Güvener’in, Ahsen Bozkurt ve Selenay Güvener’in anneleri, merhum Recep Güvener’in eşi Sakine Güvener tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

58 yaşında ve  3 çocuk annesi  olan Merhume Sakine Güvener,  Şeker Mahallesinde bulunan evinin önünde helalliği alındıktan sonra saat 14.00’da Emir Sultan Cami’nde kılınacak cenaze namazının ardında Emir Sultan Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Merhume Anne Sakine Güvener’e Allah’tan rahmet,kederli ailesine,yakınlarına ve gazeteci arkadaşımız Aziz Güvener’e başsağlığı dileriz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın