Başkan Karakullukçu’dan Regaip Kandili Kutlama Mesajı

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı…         Başkan İsmail Karakullukçu mesajında; ”Manevi duyguların doruk noktaya ulaştığı merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğunluk kazandığı, mübarek Regaib Kandiline ulaşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.         İçinde bulunduğumuz mübarek üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaib Kandili, […]

 Başkan Karakullukçu’dan Regaip Kandili Kutlama Mesajı

18.02.2021 - 16:47

Güncelleme : 18.02.2021 - 16:47

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı…

        Başkan İsmail Karakullukçu mesajında; ”Manevi duyguların doruk noktaya ulaştığı merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin yoğunluk kazandığı, mübarek Regaib Kandiline ulaşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

        İçinde bulunduğumuz mübarek üç ayların ilk kandil gecesi olan Regaib Kandili, insanları manevi yönden etkileyen, iyilik, kardeşlik ve hoşgörü duygularının ön plana çıktığı, müstesna zaman dilimidir. Bu nedenle kandil günleri bizlerin Rabbimizle aramızdaki bağı gözden geçirmek ve bu manevi iklimden doyasıya feyz almak adına kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

        Bu vesileyle başta Arifiye’li vatandaşlarımız olmak üzere, Aziz Milletimizin ve Tüm İslam Aleminin Regaib kandilini tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemiz ile tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın