BBP Genel Başkan Yardımcıları Kışlaçay’ı ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcıları İlçemiz Kışlaçay Mahallesini ziyaret etti. BBP Sakarya Olağan Kongresi ve Akyazı Teşkilat binası açılışına katılan BBP Genel Başkan Yardımcıları Sn. Osman Tüfekçi, Sn. Yaşar Sayan ve İstanbul İl Başkan Yardımcıları köyümüzde bulunan Kamışoğlu hanesinde BBP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Alparslan Güngör Yüsküp’ü ziyaret ettiler. BBP Sakarya Olağan Kongresi ve […]

 BBP Genel Başkan Yardımcıları Kışlaçay’ı ziyaret etti

16.09.2020 - 11:39

Güncelleme : 16.09.2020 - 11:39

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcıları İlçemiz Kışlaçay Mahallesini ziyaret etti.

BBP Sakarya Olağan Kongresi ve Akyazı Teşkilat binası açılışına katılan BBP Genel Başkan Yardımcıları Sn. Osman Tüfekçi, Sn. Yaşar Sayan ve İstanbul İl Başkan Yardımcıları köyümüzde bulunan Kamışoğlu hanesinde BBP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Alparslan Güngör Yüsküp’ü ziyaret ettiler.

BBP Sakarya Olağan Kongresi ve Akyazı Teşkilat binası açılışına katılan BBP Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. Osman Tüfekçi, Sn. Yaşar Sayan ve İstanbul İl Başkan Yardımcılarımızı köyümüzde Kışlaçay Köyü Muhtarı Cemal Aldemir ve BBP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Haydar Şen ile birlikte ağırladık.

Kışlaçay Köyü Muhtarı Cemal Aldemir ve BBP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Haydar Şen’in de hazır bulunduğu ziyarette köyümüzün kültürü, sorunları ve ulusal konular hakkında sohbet edildi.

Haber : Zafer OMAY | KışlaçayMedya

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın