CHP İlçe Örgütü Müftüyü ziyaret etti.

 Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı, Ali Gökpınar  ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Selahattin Seyhan, Ferit Erdoğan ve ilçe kadın kolları başkanı Yeter Ak ile birlikte  Arifiye İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’yi ziyaret ettiler. CHP İlçe yönetimi Arifiye ilçemize tayin olan Hasan Rahmi Düzenli’ye gecikmeli de olsa hayırlı olsun dileğinde bulunarak,dünya’da olduğu gibi ülkemizin de […]

 CHP İlçe Örgütü Müftüyü ziyaret etti.

08.10.2020 - 14:20

Güncelleme : 08.10.2020 - 14:20

 Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanı, Ali Gökpınar  ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Selahattin Seyhan, Ferit Erdoğan ve ilçe kadın kolları başkanı Yeter Ak ile birlikte  Arifiye İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’yi ziyaret ettiler.

CHP İlçe yönetimi Arifiye ilçemize tayin olan Hasan Rahmi Düzenli’ye gecikmeli de olsa hayırlı olsun dileğinde bulunarak,dünya’da olduğu gibi ülkemizin de içinde bulunduğu pandemi döneminde yaşanan sıkıntılı günler değerlendirildi.


CHP İlçe Başkanı Ali Gökpınar 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftasından dolayısı ile Müftü Düzenli’yi kutlayıp ve görevinde başarı diledi.


Arifiye İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli’de  “Camiler ve Din Görevlileri Haftasında gerçekleşen ziyaretetn dolayı memnuniyetini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın