Çınardibi Mahallesinden bozuk yol tepkisi

Çınardibi Mahallesi’nde  vatandaşlar bozuk olan yollun bir türlü yapılmamasına tepki gösterdi. Arifiye ilçesinin Çınardibi Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar Mahallenin girişinde yolun bozuk olmasından dert yandı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çınardibi Mahallesi Muhtarı Tuncay Kaya, “Burası 4 mahalleyi bağlayan yol Sakarya Büyükşehir Belediyesine dilekçe yazdık ancak yolumuz yapılmadı dedi.. İlgili Haber Sakarya çok yüksek riskli! Yoldan geçen […]

 Çınardibi Mahallesinden  bozuk yol tepkisi

28.08.2020 - 19:17

Güncelleme : 28.08.2020 - 19:17

Çınardibi Mahallesi’nde  vatandaşlar bozuk olan yollun bir türlü yapılmamasına tepki gösterdi.

Arifiye ilçesinin Çınardibi Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar Mahallenin girişinde yolun bozuk olmasından dert yandı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çınardibi Mahallesi Muhtarı Tuncay Kaya, “Burası 4 mahalleyi bağlayan yol Sakarya Büyükşehir Belediyesine dilekçe yazdık ancak yolumuz yapılmadı dedi..

Yoldan geçen diğer mahalle sakinleri ise  çukur. Köstebek yuvasını andırıyor.Diğer taraf’dan o bölgede rögar kapakları yerinden oynuyor.Buradan hergün arabalarla işe gidiliyor. Arabalar hep bozuldu. Arabaların tamirlerine verdiğimiz parayla bu yol yapılırdı. Bu yolu yapmak bu kadar zor olmamalı. Yağmurlu havalarda yol daha da berbat oluyor.Gece çukuru fark edemiyoruz ve tehlike atlatıyoruz.

Biz yetkililerden sesimizi duymalarını istiyoruz. Bu yol bir an önce yapılmalı” dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın