Covid-19 Denetimleri Kapsamında İlçemizde “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” Denetimleri devam ediyor

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra; tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen kurallara uyulması maksadıyla sürdürülen denetim faaliyetlerine katıldı. Denetimlere Kaymakam Bekir Dınkırcı,İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutan V. Niyat Şıkoğlu, İlçe Emniyet […]

 Covid-19 Denetimleri Kapsamında İlçemizde “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” Denetimleri devam ediyor

08.10.2020 - 18:20

Güncelleme : 08.10.2020 - 18:20

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra; tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen kurallara uyulması maksadıyla sürdürülen denetim faaliyetlerine katıldı.


Denetimlere Kaymakam Bekir Dınkırcı,İlçe Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutan V. Niyat Şıkoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer,  İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek katıldı.


İçişleri Bakanlığı’nın genelgelerine istinaden ülkemiz genelinde olduğu gibi 08.10.2020 tarihinde ilçemizde de “SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” mottosuyla başlatılan denetimlerde Organize Sanayi Bölgesindeki bazı fabrikalar ile Arifiye İlçe Merkezindeki farklı işkollarında faaliyet gösteren işletmelere; mesafe maske, temizlik,  gibi temel kurallarla ilgili hatırlatmalar yapıldı.

İlçe Kaymakamımız Dınkırcı, bu denetimlerdeki amacın Covid-19’la topyekün mücadele kapsamında vatandaşlarımıza rehberlik etmek, onları bilgilendirmek ve bu konudaki farkındalığı biraz daha üst seviyeye çıkarmak olduğunu ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın