Covid-19 Tedbirleri Kapsamında İlçemizde Denetimler Gerçekleştirildi…

İçişleri Bakanlığı’nca gönderilen “Covid-19 Tedbirleri 16 Ekim 2020 Denetimi ” konulu genelge kapsamında, ilçemiz genelinde denetimler gerçekleştirildi.  Temizlik, maske ve mesafe kurallarının, Covid-19 ile mücadele açısından hayatın her alanında uyulmasının önemine binaen, İlçemizde 16.10.2020 “Sağlığımız İçin Hepimiz İçin” mottosuyla yapılan denetimlere; İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, İlçe Jandarma Komutan V. […]

 Covid-19 Tedbirleri Kapsamında İlçemizde Denetimler Gerçekleştirildi…

16.10.2020 - 14:25

Güncelleme : 16.10.2020 - 14:25

İçişleri Bakanlığı’nca gönderilen “Covid-19 Tedbirleri 16 Ekim 2020 Denetimi ” konulu genelge kapsamında, ilçemiz genelinde denetimler gerçekleştirildi. 


Temizlik, maske ve mesafe kurallarının, Covid-19 ile mücadele açısından hayatın her alanında uyulmasının önemine binaen, İlçemizde 16.10.2020 “Sağlığımız İçin Hepimiz İçin” mottosuyla yapılan denetimlere; İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, İlçe Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı, İlçe Jandarma Komutan V. Niyat Şıkoğlu, Komiser Haydar Işık, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Tarım Müdürü Murat Dilek katıldı.


İlçemizde yapılan denetimlerde sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına dikkat edilmesi, işyerlerinin bu kurallara uyulması konularında bilgilendirmede bulunuldu.

Koronavirüsle mücadele konusunda tüm paydaşların eşgüdümle ve alınan tedbirlere herkesin uymasının önemini belirterek işyerlerinin sahip olduğu özelliklere göre Sağlık Bakanlığımızın ve İçişleri Bakanlığımızın İl ve İlçe Hıfzıssıhha Kurullarının karar, tedbir ve önerilerine uyulmasının önemi  örnekleriyle açıklandı.

sdr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın