Depremzedeler İçin Oynadılar

Tiyatro Suretler Ekibi tüm geliri depremzedelere gönderilecek oyunla ayakta alkışlandı. Serdivan Belediyesi Kültür Merkezinde sahnelenen ‘Senin Annen Bir Melekti Yavrum’ adlı oyuna sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Depremzedelere yardım amaçlı düzenlenen tiyatro oyununu izlemeye gelen vatandaşlar bölgedeki çocuklara gönderilmek üzere oyuncak hediyesinde de bulundular. İlgili Haber Basketbolcular Anadolu Şampiyonası’nda Tiyatro Suretler Ekibi Genel Sanat Yönetmeni Fatih […]

 Depremzedeler İçin Oynadılar

22.02.2023 - 16:44

Güncelleme : 22.02.2023 - 16:44

Tiyatro Suretler Ekibi tüm geliri depremzedelere gönderilecek oyunla ayakta alkışlandı.

Serdivan Belediyesi Kültür Merkezinde sahnelenen ‘Senin Annen Bir Melekti Yavrum’ adlı oyuna sanatseverler büyük ilgi gösterdi.

Depremzedelere yardım amaçlı düzenlenen tiyatro oyununu izlemeye gelen vatandaşlar bölgedeki çocuklara gönderilmek üzere oyuncak hediyesinde de bulundular.

Tiyatro Suretler Ekibi Genel Sanat Yönetmeni Fatih Sancaklı deprem bölgesinin yaralarını sarmak için tüm milletimizin tek yürek olduğu bir zamanda tiyatro grubunda görev yapan genç sanatçıların depremzedeler için bir şeyler yapabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Sancaklı depremzedeler için yardım amaçlı etkinliklerinin devam edeceğini kaydetti.

Depremzedeler için perdelerini açan Tiyatro Suretler Ekibi Oyuncuları:

Fatih Sancaklı, Fergane Sönmez, Melis Çamkeser, Ahmet Dizman, Şevra Duman, Ayla Özdoğu, Emre Selik, Esin Fazlıoğlu İnce, Levent Şener, Eren Duman, Zeynep Bal, Tahir Uzelli, Betül Torosdağ, Anıl Özalp, Şule Kama, Ali Aras Doğan, Alp Şener

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın