İlçemiz Kurum Müdürlerini Başarı Belgesi İle Ödüllendirildi…

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Covid-19 ile mücadele sürecinde üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı kurum müdürleri; İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut , İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü […]

 İlçemiz Kurum Müdürlerini Başarı Belgesi İle Ödüllendirildi…

10.04.2021 - 21:30

Güncelleme : 10.04.2021 - 21:30

İlçe Kaymakamımız Bekir Dınkırcı; Covid-19 ile mücadele sürecinde üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı kurum müdürleri; İlçe Emniyet Müdürü Taner Tuncer, İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin Aktaş İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ayşin Kurban, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akbulut , İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, İlçe Müftüsü Hasan Rahmi Düzenli, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Adem Aka, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Dilek, , İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Tanıl’a başarı belgelerini takdim etti.

Kaymakamımız Bekir Dınkırcı, Kamu sağlığımızı tehdit etmeye devam eden Koronavirüs salgınını tüm Kurum ve Kuruluşlar arasında tam bir koordinasyon içerisinde olunup ve eş güdüm içerisinde çalışarak salgının önüne geçilebileceğini ifade ederek; Kurum müdürlerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakam Dınkırcı ayrıca aynı kurumlarda çalışan filyasyon, mahalle denetim ve vefa destek ekiplerinde görev yapan tüm personellerinde başarı belgeleriyle ödüllendirdi. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın