”Kazanan Arifiye, Kazanan Türkiye olacak…”

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Arifiye İlçe Teşkilatı’nın 3. Olağan Kongresi’nde tek aday olarak, üyelerinden aldığı güvenoyu ile İlçe Başkanlığına seçilen Ferit Şekerli; birlik ve beraberlik mesajları verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı olarak Üçüncü olağan kongrelerini başarı ile tamamladıklarını ifade eden MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli; “Ocak ayında atanarak geldiğimiz […]

 ”Kazanan Arifiye, Kazanan Türkiye olacak…”

02.09.2020 - 12:40

Güncelleme : 02.09.2020 - 12:41

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Arifiye İlçe Teşkilatı’nın 3. Olağan Kongresi’nde tek aday olarak, üyelerinden aldığı güvenoyu ile İlçe Başkanlığına seçilen Ferit Şekerli; birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Teşkilatı olarak Üçüncü olağan kongrelerini başarı ile tamamladıklarını ifade eden MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli; “Ocak ayında atanarak geldiğimiz görev sonrasında gerçekleştirdiğimiz kongremizde kıymetli delegelerimiz tarafından seçilmiş olmanın gururunu ve sevincini birbirinden değerli ekibim ile yaşıyorum.
Pandemi sebebiyle buruk olmamıza rağmen tüm kurallara uyarak başarılı bir süreç geçirdik. Arifiye İlçe Teşkilatı ekimiz canla başla ve büyük özveri ile çalışarak kongremize büyük emek verdiler. Öncelikle adaylığımı onaylayan liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendi olmak üzere, kongremizi yöneten Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkan Vekilimiz Sayın Muhammed Levent Bülbül beye, bize Arifiye İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini tevdi eden MHP Sakarya İl Başkanımız sayın Ahmet Ziya Akar beye ve sayın yönetim kurulu üyelerimize en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.  Özverili bir şekilde 3 yıl süresince canla başla Arifiye için çalışan önceki dönem İlçe başkanımız Sayın Murat Yördan ve ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum. Kongre sürecinde bizi yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen, verilen her görevi milliyetçi-ülkücü disipliniyle yerine getiren teşkilat mensuplarına, tüm ülküdaşlarıma ve pandemi koşullarında olmamıza rağmen büyük bir özveri göstererek oy vermek için kongremize iştirak eden sevgili delegelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Kongremize teşrif eden, Milliyetçi Hareket Partisi tüm ilçe başkanları, Arifiye Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Sayın İsmail Karakullukçu, önceki dönem MHP belde ve ilçe teşkilat başkanları, TÜRKAV Sakarya Şube Başkanı Sayın Recai Cıran ve yönetim kurulu, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği ASKON) Sakarya Şube Başkanı Sayın Engin Tumbaz ve değerli yönetim kurulu üyeleri. SakaryaGİAD Şube Başkanı Sayın Zafer Bektemir ve değerli yönetim kurulu üyeleri, Arifiye Sanayici ve İş Adamları Derneği (ARSİADER) Başkanı Sayın Fatih Yeter ve değerli yönetim kurulu, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Yusuf Yavuz ve yönetim kurulu, kongremizi çiçek ve mesajlarıyla onurlandıran değerli arkadaşlarım, Enerji Osgb ve Limas Grup işletme ortakları, Arifiye sevdalıları ve tüm dostlarıma, gönüldaşlarıma, değerli yerel medya kuruluşlarımıza, emektar basın mensuplarımıza da sonsuz saygılarımı sunarak teşekkür ediyorum. Kongremizin ilçemiz Arifiye için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, Kazanan Arifiye olacak! Kazanan Türkiye olacak!” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın