Kışlaçayspor’da, Erenlerspor maçının hakemine tepki!

Kışlaçayspor Kulübü Başkanı Cemal Aldemir, Erenlerspor ile oynadıkları ve 3-1 mağlup oldukları maçta bir hakem faciası yaşadıklarını iddia ederek, “Hakem çok kötü bir yönetim gösterdi. Kışlaçayspor’da, Erenlerspor maçının hakemine tepki var… Kışlaçayspor Kulübü Başkanı Cemal Aldemir, Erenlerspor ile oynadıkları ve 3-1 mağlup oldukları maçta bir hakem faciası yaşadıklarını iddia ederek, “Hakem çok kötü bir yönetim […]

 Kışlaçayspor’da, Erenlerspor maçının hakemine tepki!

07.11.2022 - 17:43

Güncelleme : 07.11.2022 - 17:43

Kışlaçayspor Kulübü Başkanı Cemal Aldemir, Erenlerspor ile oynadıkları ve 3-1 mağlup oldukları maçta bir hakem faciası yaşadıklarını iddia ederek, “Hakem çok kötü bir yönetim gösterdi.

Kışlaçayspor’da, Erenlerspor maçının hakemine tepki var…

Kışlaçayspor Kulübü Başkanı Cemal Aldemir, Erenlerspor ile oynadıkları ve 3-1 mağlup oldukları maçta bir hakem faciası yaşadıklarını iddia ederek, “Hakem çok kötü bir yönetim gösterdi. Rakip takımın penaltısı ve 3 ‘üncü golü ofsayt olmasına rağmen verilmedi,penaltı pozisyonun yakından uzaktan ilgisi yok.Oyuncularımıza yapılan faullerde kart bile çıkmadı.Avantaja kalan pozisyon es geçildi” şeklinde konuştu.

Kışlaçayspor seyircisinin duyarlı davrandığını kaydeden ALDEMİR, “Büyük olaylar yaşanabilirdi ama seyircimiz çok duyarlı davrandı” dedi.

Sakarya Süper Amatör Lig B Grubu 5 Hafa Müsabakasında Kışlaçayspor 1 – 1 Erenlerspor karşılaşması bu skorda iken maçın  hakemleri tarafından doğrandı. Öncelikle 1-0 yenilgiden 1-1’lik skora ulaşan Kışlaçayspor hakem hataları ile 3-1 Erenlerspor’a mağlup oşdu Bu maçta hakem triosu sınıfta kaldı. Hakem arkadaşların maç içinde ve maç sonununda  motive olamamakla beraber maçın sonunu zor getirdiler. Bu maçtaki triosunun kötü olması diğer iyi hakemleri tabii ki etkilemez ama bu maçtaki hakemler verdiği tüm kararlarla oyunun dengesini bozdu.

Kulüpler her yıl başarı uğruna milyarlar harcıyor. Bir yanlış düdük puan kaybedilmesine sebep oluyor. Hakem arkadaşların daha dikkatli olması lazım.Alaylı yani sahadan gelen, futbol oynamış futbolu bilen arkadaşlardan faydalanmak gerekir.

Zafer Omay/ kislacay.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın