Kocaeli Milletvekili YAMAN Arifiye’ye geldi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Arifiye İlçemize geldi. Cuma Namazını Arifiye Merkez Camii’de kılan Milletvekili Yaman,Namaz sonrası AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Ak Parti İlçe yönetimi ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal etti. 2023’e doğru Şehir Buluşmaları programı kapsamında bugün ilçemizde birtakım ziyaretler yapacak olan Milletvekili Yaman […]

 Kocaeli Milletvekili YAMAN Arifiye’ye geldi

21.10.2022 - 14:52

Güncelleme : 21.10.2022 - 15:09

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman Arifiye İlçemize geldi. Cuma Namazını Arifiye Merkez Camii’de kılan Milletvekili Yaman,Namaz sonrası AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Adnan Akbaş,Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve Ak Parti İlçe yönetimi ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal etti.

2023’e doğru Şehir Buluşmaları programı kapsamında bugün ilçemizde birtakım ziyaretler yapacak olan Milletvekili Yaman ilk olarak Ak Parti İlçe Teşkilatını ve Arifiye Belediyesini ziyaret etti.

İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya gelen Yaman,Belediye de Meclis üyeleri ile bir araya gelerek son çalışmalar hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın