Korona virüs vakaları artıyor

Sağlık Bakanlığı Sakarya’nın da de içinde bulunduğu Doğu Marmara bölgesinde koronavirüs vakaları ile ilgili yeni verileri yayımladı. YENİ VERİLER Sağlık Bakanlığı,  koronavirüs vakaları ile ilgili yeni bir verileri günlük olarak yayınlamaya devam ediyor. Bakanlığın raporuna göre, ilimizin de Doğu Marmara bölgede bir günde 79 yeni vaka tespit edildi. Bakanlığın verilerine göre, bir gün öncesine göre […]

 Korona virüs vakaları artıyor

17.09.2020 - 12:12

Güncelleme : 17.09.2020 - 12:13

Sağlık Bakanlığı Sakarya’nın da de içinde bulunduğu Doğu Marmara bölgesinde koronavirüs vakaları ile ilgili yeni verileri yayımladı.

YENİ VERİLER

Sağlık Bakanlığı,  koronavirüs vakaları ile ilgili yeni bir verileri günlük olarak yayınlamaya devam ediyor. Bakanlığın raporuna göre, ilimizin de Doğu Marmara bölgede bir günde 79 yeni vaka tespit edildi. Bakanlığın verilerine göre, bir gün öncesine göre vaka sayısı 7 kişi azaldı. 14 Eylül verilerine göre, bölgemizde 44 kişinin hastaneye yatırıldığı, 26 kişinin ise taburcu edildiği belirtildi. Veriler bölgesel açıklandığı için Sakarya’daki vaka sayısı bilinmiyor ancak ilimizde kitoplam vaka sayısının bini geçtiği ifade ediliyor.

sakaryahalk.com

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın