MHP Sakarya İl Yönetiminden ARSİADER’e ziyaret

MHP Sakarya İl Yönetimi Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Asdamları Derneği (ARSİADER)’ni ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi MHP Sakarya il Başkanı Ahmet Ziya AKAR, Arifiye MHP ilçe Başkanı Ferit ŞEKERLİ, Başkan Yardımcısı Suat YILMAZER, İlhami AÇAN, Caner SAĞIROĞLU, Necati KELEŞ, Kenan GİRAY, Faruk POLAT, Vedat ALCIOĞLU ile birlikte ziyaret ettiğ. ARSİADER’de Başkan Fatih Fahri YETER, […]

 MHP Sakarya İl Yönetiminden ARSİADER’e ziyaret

18.11.2021 - 15:12

Güncelleme : 18.11.2021 - 15:12

MHP Sakarya İl Yönetimi Arifiye Esnaf ve Sanayici İş Asdamları Derneği (ARSİADER)’ni ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Sakarya il Başkanı Ahmet Ziya AKAR, Arifiye MHP ilçe Başkanı Ferit ŞEKERLİ, Başkan Yardımcısı Suat YILMAZER, İlhami AÇAN, Caner SAĞIROĞLU, Necati KELEŞ, Kenan GİRAY, Faruk POLAT, Vedat ALCIOĞLU ile birlikte ziyaret ettiğ. ARSİADER’de Başkan Fatih Fahri YETER, Başkan Yardımcısı Serkan ÇAKIR, İnsan Kaynakları Kom Başkanı Mehmet VURALOĞLU, Genel Sekreter Peyzaj Mimarı Fatih ATALAY, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet ACAR, Hakan YAZICI, Ferhat YAKUT, Recep Akbulak hazır bulundu.

Tanışma faslından sonra Arsiader Başkanı Fatih Fahri YETER “ARİFİYELİYİM ALIŞ VERİŞİMİ ARİFİYE’DEN YAPIYORUM” felsefesi ile derneğin Ticari ve Sosyal amaçlarını anlattı. Ayrıca Son günlerde ülkemizde yaşanan Aşırı Dözviz Kuru artışı, Hammadde kıtlığı, genel fiyat artışları ve Ülkenin Ekonomik durumu hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Yeter, herşeye rağmen Sanayideki üretim ve Tarımdaki üretimin kesinlikle durmamasının gerektiğinin altını çizdi.

MHP İl Başkanı Akar’da;’MHP’nin Cumhur ittifakını desteklediği ve Net bir duruş sergilediklerini, 2023 seçimlerinde de bu Cumhur ittifakının devam edeceğini,yaşanan bu sıkıntıların başında yabancı yatırımcılar ve emperyalist güçlerin olduğunun altını çizerek, emperyalist güçlerin geçmişte birçok ülkede örneği yaşandığı gibi ülkemizde de ekonomik sıkıntı çıkararak yönetimin dizginlemek istendiğini ‘söyledi.

Başkan Akar; Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları iç ve dış düşmanların boş durmadığını, pkk ve fetö terör örgütünün ülkemize verdiği zararlarını, Avrupa ülkelerinde ülkemiz adına çeşitli iftiralar atarak itibar kaybettirmek istediklerini de söyledi.

Dernek üyelerinin başkana soruları ve başkanın cevapların ardından ziyaret sona erdi. Başkan Yeter bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başta il Başkan Ahmet Ziya AKAR, İlçe Başkanı Ferit ŞEKERLİ ve yönetimine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın