Müdür Savaşçı Hacıköy ilk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı uyum eğitimi programının dördüncü gününde Arifiye İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ile birlikte Hacıköy İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaretinde ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin uyum etkinliklerine misafir olan Savaşçı, okulun birimlerini gezerek incelemelerde bulundu. Bakanlığımız tarafından 5-9 Eylül tarihlerinde uygulanan yeni uyum eğitimi sürecinde […]

 Müdür Savaşçı Hacıköy ilk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti

09.09.2022 - 19:03

Güncelleme : 09.09.2022 - 19:03

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı uyum eğitimi programının dördüncü gününde Arifiye İlçe Millî Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç ile birlikte Hacıköy İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyaretinde ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin uyum etkinliklerine misafir olan Savaşçı, okulun birimlerini gezerek incelemelerde bulundu.

Bakanlığımız tarafından 5-9 Eylül tarihlerinde uygulanan yeni uyum eğitimi sürecinde çocuk, aile ve öğretmen iş birliğinin artırılması amacıyla etkinliklerin ilimiz genelinde başarıyla sürdürüldüğünü belirten İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, eğitimde fırsat eşitliği kapsamında her yıl ücretsiz olarak dağıtılan ders kitaplarının yanında bu yıl ilk defa yardımcı kaynak kitapların da okulun ilk günü öğrencilerimizin sıralarında hazır bulundurulması için çalışmaların titizlikle devam ettiğini söyledi.

Öğretmenlerle de bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın