Murat Ekşi’den 10 Ocak Kutlaması

SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla tüm basın mensuplarını tebrik etti. TEŞEKKÜR ETTİ SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, gazeteciliğin çok kutsal ve onurlu bir meslek olduğunu ifade ederek, “Basın sektörü ülkemiz ve şehrimiz için son derece önemli, insanları bilgilendiren ve aydınlatan üstlendiği misyon ile bir kamu kurumu gibi […]

 Murat Ekşi’den 10 Ocak Kutlaması

10.01.2023 - 13:23

Güncelleme : 10.01.2023 - 13:24

SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla tüm basın mensuplarını tebrik etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Murat Ekşi, gazeteciliğin çok kutsal ve onurlu bir meslek olduğunu ifade ederek, “Basın sektörü ülkemiz ve şehrimiz için son derece önemli, insanları bilgilendiren ve aydınlatan üstlendiği misyon ile bir kamu kurumu gibi faaliyetlerde bulunan önemli bir sektördür. Bu alanda çalışan çok değerli ve fedakar gazetecilerde, okurlarına en doğru haberi ulaştırmak için çaba sarf etmektedir. Bizler bu çabayı takdir ediyor ve üstlendikleri görevler için kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.


KUTLU OLSUN

Ekşi son olarak şunları kaydetti: “Tüm bu duygu ve düşüncelerle çok değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bizlerin sesi olarak çalışmalarımızı geniş kitlelere yaymak ve şehrimiz için üstlendiğimiz misyonda bir sac ayağı görevi görerek bizlere her daim yayın organlarında yer verdikleri için de teşekkürlerimi sunuyorum.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın