Necmettin Erbakan Fen Lisesi yeni pansiyonuna kavuşuyor.

Necmettin Erbakan Fen Lisesi 5975 m2 kapalı alan ve 200 yatak kapasiteli yeni pansiyonuna kavuşuyor.Yeni gerçekleşecek olan projede Çalışma Alanı, Banyo/Wc’li Odalar,Fitness Salonu,Revir,Etüt Salonu,Kütüphane ve Bilgisayar Odası bulunuyor. Vali Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile projenin müjdesini verirken ;”Her şeyin en iyisini hak eden kıymetli gençlerimize hayırlı olsun.”dedi. Okul İdaresinden yapılan açıklamada […]

 Necmettin Erbakan Fen Lisesi yeni pansiyonuna kavuşuyor.

27.10.2022 - 12:57

Güncelleme : 27.10.2022 - 12:57

Necmettin Erbakan Fen Lisesi 5975 m2 kapalı alan ve 200 yatak kapasiteli yeni pansiyonuna kavuşuyor.Yeni gerçekleşecek olan projede Çalışma Alanı, Banyo/Wc’li Odalar,Fitness Salonu,Revir,Etüt Salonu,Kütüphane ve Bilgisayar Odası bulunuyor.

Vali Çetin Oktay Kaldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile projenin müjdesini verirken ;”Her şeyin en iyisini hak eden kıymetli gençlerimize hayırlı olsun.”dedi.

Okul İdaresinden yapılan açıklamada ise; ”Heyecanla beklediğimiz pansiyonumuza kavuşmamıza az kaldı. Sürecin başından bu yana yakından ilgilenen Valimiz Sayın Çetin Oktay KALDIRIM’a, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI’ya öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz.”denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın